Про нас

Ми дуже раді, що ти завітав на наш сайт! Ми підготували цей сайт для тебе, стараючись створити дружню і безпечну атмосферу для навчання. Навчання - це щось більше, аніж просто здобування знань. Ми дуже хочемо, щоб ці знання мали практичне застосування і вели до позитивних змін у нашому житті.

Навіщо ми це робимо?


Ми як християни віримо, що Бог є найкращим вчителем і що тільки у Нього знайдемо відповіді на найважливіші запитання, з якими ми стикаємось. Хочемо ділитись цими відповідями. І це наша найбільша мотивація.

За що люблять наші курси?


  • Актуальні теми 
  • Особистий наставник для кожного учасника
  • Сприятлива і безпечна атмосфера
  • Заохота до практичного застосування

Хто такий особистий наставник?


Особистий Інтернет наставник це не вчитель, а швидше особа, яка супроводжуватиме тебе протягом цілого курсу. Це навчені добровольці, зрілі християни, які не намагатимуться нав'язати тобі свої погляди. Роль наставника є надихати і заохочувати тебе робити наступні кроки. 

Що кажуть про курс учасники?


Леонід, 37 р., Україна: “Я отримав відповіді на питання, які турбували мене багато років. Головне це те, що я зрозумів причини моїх страждань і отримав шанс на спасіння, за що щиро дякую вам. Нехай Бог благословить вас, ваші сім'ї і роботу, яку ви робите для інших людей". 

Наталія, 59 р., Ізраїль: “Сайт дуже корисний. І особливо тим, що пояснюючи певні питання, ви обґрунтовуєте їх віршами з Біблії. Я думаю, що ви робите велику справу, за що вам надзвичайно вдячна!”

Анна, 28 р., Росія: “Сподобалось, що написано все просто і по порядку! Завдяки цьому курсу у мене з'явилось бажання вивчати християнство і жити з Богом”.

Леонід, 39 р., Бельгія: “Я зрозумів, що Бог є!”